ŚRÓDROCZNE SPOTKANIA Z RODZICAMI

Szanowni Rodzice,

w dniach 16 – 17 lutego 2021 r. odbędą się zebrania wychowawców klas I – VIII z rodzicami uczniów wg poniższego  harmonogramu:

16.02.2021r. (wtorek)  klasy I – IV

17.02.2021r. (środa)    klasy V – VIII

Szczegóły spotkania, godzinę  przekażą wychowawcy klas poprzez  informacje w dzienniku elektronicznym.

Wychowawcy klas spotkają się z rodzicami online na platformie MS TEAMS. Rodzice będą mogli uczestniczyć w zebraniu za pośrednictwem kont uczniów.

W wyżej wymienione dni w godz. 17.00 – 18.00 rodzice będą mieli możliwość kontaktu online z wykorzystaniem platformy MS TEAMS z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, pedagogami. Zachęcam również do kontaktu telefonicznego lub osobistego na terenie szkoły, jeśli jest taka potrzeba.

Serdecznie zapraszam na spotkania z nauczycielami.

Małgorzata Woźniak