Szkoła Podstawowa nr 2 w Humniskach

Powitanie jesieni w świetlicy

#LaboratoriaPrzyszłości

22 września uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej powitali kalendarzową jesień.

Podczas zajęć zostali zapoznani z budową  i zasadą działania aparatu fotograficznego zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, a także dowiedzieli się do czego służy lampa światła ciągłego. Po krótkiej instrukcji uczniowie wcielili się w zawodowych fotografów. Podczas tworzenia zdjęć w studio fotograficznym stworzonym na potrzeby zajęć uczestnicy zajęć zauważyli, że lampa  świetnie doświetlała plan zdjęciowy. Mali artyści wykonali w tym dniu również pracę plastyczną z liści przedstawiającą taniec Pani Jesień.

Podczas zajęć korzystano ze sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”:

– aparat fotograficzny

– zestaw lamp światła ciągłego GlareOne

– statyw do aparatu i kamery

M.Władyka