Szkoła Podstawowa nr 2 w Humniskach

W dniach 12-13 maja 2021 r. odbędą się zebrania wychowawców klas I-VIII z rodzicami uczniów wg poniższego harmonogramu:

12.05.2021r. (środa)    klasy I – IV o godzinie 16:30

13.05.2021r. (czwartek)    klasy V – VIII o godzinie 16:30

Wychowawcy klas spotkają się z rodzicami online na platformie TEAMS. Rodzice będą mogli uczestniczyć w zebraniu za pośrednictwem kont uczniów.

Po spotkaniu z wychowawcą, w godz. 17.00 – 18.00 rodzice będą mieli możliwość rozmowy online z wykorzystaniem platformy TEAMS z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, pedagogami.| Aby skorzystać z takiej formy konsultacji należy w oknie wyszukiwania na górze strony platformy TEAMS wpisać nazwisko nauczyciela. Po znalezieniu osoby należy nacisnąć ikonę rozmowy video. Można też umówić się z nauczycielem na rozmowę telefoniczną lub spotkanie indywidualne w szkole, jeśli jest taka potrzeba.

ZAPRASZAMY!